Chcesz dołożyć swoją cegiełkę w budowanie wspólnej Europy, wesprzeć naszą misję a jednocześnie zdobyć nowe umiejętności?  Zapraszamy na wolontariat!

Dla wolontariuszy mamy propozycje ciekawych działań ale też chętnie poznamy Ich pomysły. Daj się poznać – wypełnij krótki formularz, który pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania i umiejętności a następnie odezwiemy się do Ciebie.

Skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które wypełnią formularz, jednak nie możemy zapewnić, że będziemy w stanie zaangażować w działania wszystkich chętnych ze względu na ograniczone zasoby Fundacji.

 

 

  Napisz krótko, czym się zajmujesz na co dzień:

  Czego oczekujesz od współpracy z nami?

  Jakimi działaniami chciałabyś/chciałbyś się zajmować a czego nie lubisz robić?

  Jakimi umiejętnościami możesz się podzielić? (np. tworzenie grafik, znajomość języków, pisanie i redagowanie tekstów, umiejętność nagrywania/montażu filmów, rozległa wiedza na jakiś temat, umiejętności animacyjne/trenerskie, zdolności artystyczne, fotografia, umiejętności organizacyjne, itd.)

  Jaka jest Twoja dyspozycyjność – ile godzin tygodniowo chciałabyś/chciałbyś poświęcić na współpracę z Fundacją oraz w jakim okresie?

  Imię i nazwisko:

  Twój email:

  Telefon kontaktowy:

  Miasto zamieszkania:

  Czy chcesz dostawać nasz newsletter?

  Skąd dowiedziałeś się o naszej Fundacji?

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu rekrutacji i udziału w wolontariacie Fundacji Schumana oraz potwierdzasz zapoznanie  się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych w Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana.