Fundacja Schumana to prężnie działająca organizacja, której celem jest mobilizowanie społeczeństwa w proces jednoczenia się Europy. Od 30 lat realizujemy projekty edukacyjne i aktywizujące w tym obszarze. Cały czas się rozwijamy i powiększamy grono naszych wolontariuszy, pracowników oraz partnerów.

Jeśli chcesz dołożyć swoją cegiełkę w budowanie wspólnej Europy, wesprzeć naszą misję, a jednocześnie zdobyć nowe umiejętności, dołącz  do nas jako wolontariusz/wolontariuszka!

Wypełnij krótki formularz, który pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania i umiejętności, a następnie odezwiemy się do Ciebie.

Jeżeli interesuje Cię praca w naszej organizacji, to zapraszamy do zaglądania do aktualności na naszej stronie oraz do zapisania się do cotygodniowego newslettera, w którym zamieszczamy informacje o toczących się rekrutacjach (możesz to zrobić na stronie głównej).

Jeżeli reprezentujesz instytucje lub organizację, która chciałaby nawiązać z nami współpracę, skontaktuj się z nami mejlowo (poczta@schuman.pl) lub telefonicznie (22 621 21 61). Chętnie nawiążemy współpracę z podmiotami o podobnym profilu działalności.

W związku z licznymi pytaniami, informujemy, że nie udzielamy wsparcia finansowego. Jako organizacja pozarządowa nie mamy wolnych  środków na finansowanie zewnętrznych inicjatyw. Większość naszych działań finansowana jest z grantów projektowych – nie mamy możliwości przekazywania ich na inne cele.