Jesteśmy organizacją non-profit, wszystkie przychody przeznaczamy na realizację celów statutowych. Każda, nawet najmniejsza wpłata jest dla nas ważna i pomaga nam realizować naszą misję.

 

Obecnie ważnym źródłem finansowania naszych działań są środki z projektów zewnętrznych, np. z programów Europa dla Obywateli, Erasmus+, Europejski Korpus Solidarności. Jednakże nie pokrywa to wszystkich koniecznych kosztów, nie zapewnia nam stabilności i całkowitej niezależności działania – do tego potrzebujemy Twojego wsparcia.

Od ponad 30 lat mobilizujemy obywateli do angażowania się w proces jednoczenia Europy. Jesteśmy przekonani, że bezpieczna, solidarna, innowacyjna, demokratyczna i prospołeczna Europa, to stabilna, nowoczesna, praworządna i rozwijająca swój potencjał Polska. Wierzymy, że Europa to nasz najlepszy wybór. Wesprzyj nasze działania i dołóż się do budowania wspólnej Europy!

Przelew błyskawiczny

Przelew tradycyjny

Polska Fundacja im. Roberta Schumana

83 2490 0005 0000 4600 9042 5533
Alior Bank S.A.

Al. Jerozolimskie 37 lok.5
00-540 Warszawa

Przelew z zagranicy (konto w euro)

Polska Fundacja im. Roberta Schumana

BIC (SWIFT): ALBPPLPW
PL 20 2490 0005 0000 4600 8095 4811
Alior Bank S.A.

Al. Jerozolimskie 37 lok.5
00-540 Warszawa, Poland

Zapoznaj się z naszym Regulaminem Darowizn.

To ważne, żeby Polska pozostała w Unii Europejskiej!

Dlatego przekaż nam 1,5% swojego podatku – nasz KRS: 0000023615.

Uczymy dzieci i młodzież jak działa UE!

Pokazujemy wszystkie skutki Brexitu!

Tłumaczymy jak wygląda dezinformacja!

 

1,5% od Ciebie – Polska w UE na 100%!

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

 

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

 

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie “Przypominajka FaniMani” do przeglądarki

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o możliwości przekazania darowizny – gdy wejdziesz na stronę sklepu współpracującego z FaniMani dostaniesz przypomnienie o możliwości przekazania darowizny. Wejdź na nasz profil na FaniMani aby zainstalować Przypominajkę.

Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny 🙂

 

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę. W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Chcesz dołożyć swoją cegiełkę w budowanie wspólnej Europy, wesprzeć naszą misję a jednocześnie zdobyć nowe umiejętności?  Zapraszamy na wolontariat!

Dla wolontariuszy mamy propozycje ciekawych działań ale też chętnie poznamy Ich pomysły. Daj się poznać – wypełnij krótki formularz, który pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania i umiejętności a następnie odezwiemy się do Ciebie.

Skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które wypełnią formularz, jednak nie możemy zapewnić, że będziemy w stanie zaangażować w działania wszystkich chętnych ze względu na ograniczone zasoby Fundacji.

 

 

  Napisz krótko, czym się zajmujesz na co dzień:

  Czego oczekujesz od współpracy z nami?

  Jakimi działaniami chciałabyś/chciałbyś się zajmować a czego nie lubisz robić?

  Jakimi umiejętnościami możesz się podzielić? (np. tworzenie grafik, znajomość języków, pisanie i redagowanie tekstów, umiejętność nagrywania/montażu filmów, rozległa wiedza na jakiś temat, umiejętności animacyjne/trenerskie, zdolności artystyczne, fotografia, umiejętności organizacyjne, itd.)

  Jaka jest Twoja dyspozycyjność – ile godzin tygodniowo chciałabyś/chciałbyś poświęcić na współpracę z Fundacją oraz w jakim okresie?

  Imię i nazwisko:

  Twój email:

  Telefon kontaktowy:

  Miasto zamieszkania:

  Czy chcesz dostawać nasz newsletter?

  Skąd dowiedziałeś się o naszej Fundacji?

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu rekrutacji i udziału w wolontariacie Fundacji Schumana oraz potwierdzasz zapoznanie  się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych w Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana.

  Szanujemy pieniądze, którymi zarządzamy – nie ponosimy zbędnych wydatków. Środki wydajemy na pokrycie kosztów działań projektowych (np. wynajem mieszkań dla naszych długoterminowych wolontariuszy zagranicznych, wynagrodzenie dla trenerów realizujących warsztaty w szkołach, wynajem sali na seminarium, prowadzenie strony internetowej itd.), wynagrodzenia dla naszego zespołu, wynajem lokalu i utrzymanie biura. Sprawozdania finansowe za ubiegłe lata możecie znaleźć tutaj.