Zapytanie ofertowe – hotel

Category: Zamówienia Tags: ,

Polska Fundacja im. Roberta Schumana w dniach 22-26 września 2021 roku organizuje w Warszawie wymianę młodzieży w wieku szkolnym. W związku z tym poszukujemy miejsca, w którym moglibyśmy zakwaterować uczestników projektu.

Planujemy udział 18 osób z różnych krajów. Spotkanie będzie przeważnie stacjonarne z elementami wyjazdów do innych miast, także poszukujemy miejsca, które zapewni nam noclegi, wyżywienie i miejsce do spotkań grupy około 25 osób. Ponieważ program wydarzenia planujemy wspólnie z jego uczestnikami, szczegóły dot. wyżywienia oraz zapotrzebowanie sali warsztatowej będziemy mogli konkretnie ustalić dopiero około 15 września. W związku z obostrzeniami w podróży oraz możliwości ponownych ograniczeń w edukacji formalnej (uczestnicy to młodzież szkolna), zależy nam na elastyczności Państwa i możliwości anulacji, jeśli szkoły zostaną zamknięte i podróże niemożliwe.

We wstępnym kosztorysie proszę o uwzględnienie następujących elementów:
♦ noclegi dla 18 osób w terminie 22-26 września 2021 (4 noclegi)
♦ zakwaterowanie 15 osób w 3- lub 2-osobowych pokojach (preferujemy 3-osobowe) oraz 3 osób w jednoosobowych pokojach
♦ w skład grupy wchodzą osoby młode w wieku od 14-18 lat oraz osoby dorosłe;
♦ w cenę wliczone śniadanie
♦ możliwość i cena obiadów i kolacji dla ok. 22 osób uwzględniając różne diety (wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe –  ilość do ustalenia we wrześniu)
♦ możliwość i cenę serwisów kawowych (j.w. do ustalenia we wrześniu)
♦ udostępnienie sali warsztatowej z wyposażeniem (rzutnik, łącze internetowe, głośniki, stole, krzesła – z możliwością przestawiania mebli, ew. flipchart i markery)
♦ zasady dotyczące zmian w rezerwacji i anulacji.

Na oferty czekamy do 20.07.2021 r. pod adresem m.selan@schuman.pl

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na podany adres.