Fundacja zleci transmisję konferencji

Category: Zamówienia Tags: ,

Polska Fundacja im. Roberta Schumana zleci przeprowadzenie streamingu/transmisji z konferencji prasowej i prezentacji raportu. Konferencja odbędzie się 9 listopada 2021 roku w Warszawie.

Zakres zamówienia:

• Część uczestników weźmie udział w konferencji za pośrednictwem platformy ZOOM. Konieczne będzie zapewnienie komunikacji wizualnej oraz głosowej (w tym możliwość wspólnej dyskusji, zadawania pytań) pomiędzy uczestnikami znajdującymi się w Sali konferencyjnej, a uczestnikami łączącymi się za pośrednictwem ZOOMa (w tym ekrany na stelażu w sali konferencyjnej wraz z nagłośnieniem).
• Równolegle zapewniona zostanie transmisja wydarzenia na facebookowym profilu Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana.
• Podczas spotkania będzie pokazywana prezentacja typu ‘powerpoint’ – musi być ona widoczna jednocześnie dla osób które będą na sali, dla osób na zoomie i dla osób oglądających konferencję za pośrednictwem Facebooka.
• Oferta powinna uwzględniać poza wszelkimi aspektami technicznymi (ekran, sprzęt do realizacji, obsługa) również niezależny od sali dostęp do internetu.
• Czas trwania wydarzenia: ok. 2 godziny.
W razie pytań prosimy o kontakt: filip@fronteuropejski.pl
Podmioty zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie oferty zawierającej:
• Opis zasobów i doświadczenia w realizacji podobnych przedsięwzięć (max 3.000 znaków).
• Proponowaną cenę brutto (z VAT) za realizację usługi (dopuszczamy przedstawienie oferty wariantowej, zawierającej ceny jednostkowe poszczególnych usług lub ich części, w zależności od zakresu).

Prosimy o przesłanie oferty do dnia 25.10.2021 na adres filip@fronteuropejski.pl. Proponowany tytuł wiadomości e-mail: „OFERTA STREAMING”.