Ruszyła kampania “Organizacje społeczne. To działa”

Category: Aktualności na stronie głównej Tags: ,

Kilkadziesiąt organizacji społecznych połączyło siły, aby pokazać co robią i jaki ma to wpływ na życie każdego i każdej z nas. Fundacja Schumana jest jedną z nich!

Efektem naszej współpracy jest kampania społeczna „Organizacje społeczne. To działa” – pierwsza w Polsce kampania, w którą zaangażowało się tak dużo tak różnorodnych organizacji społecznych, a kolejne do niej dołączają.

– Moja drużyna to moja ulica – mówi dziewczynka kopiąca piłkę. To Hania, podopieczna Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk. To również bohaterka pierwszego wideo kampanii społecznej “Organizacje społeczne. To działa!”, które trafiło do sieci. Wideo opowiadające historię Hani to pierwszy z serii filmów, które regularnie będą pojawiać się w sieci w ramach kampanii “Organizacje społeczne. To działa!”. Bohaterami i bohaterkami publikowanych w mediach społecznościowych krótkich wideo i fotoreportaży będą zarówno osoby pracujące w organizacjach społecznych jak i ludzie, do których adresowane są ich działania.

Wszystkie materiały będą publikowane również w mediach społecznościowych: na Facebooku, Youtube, Twitterze i Instagramie. Można je odnaleźć wpisując hasztag #todziala.

Więcej informacji o kampanii “Organizacje społeczne. To działa” znajdziesz na stronie: www.todziala.org.