Imigracja: sprawa Polski czy Unii? Zapraszamy do udziału w spotkaniu

Category: Aktualności na stronie głównej Tags:

Europa przyciąga wielu migrantów i osób poszukujących azylu, co niesie za sobą zarówno wyzwania, jak i możliwości. To sprawia, że słyszymy różne opinie na temat sposobu prowadzenia polityki migracyjnej. Jedni mówią, że przyjmowanie imigrantów powinno w całości zależeć od polityki naszego rządu. Inni uważają, że zarządzanie imigracją wymaga współpracy między krajami członkowskimi oraz między nimi a Unią. A jakie jest Twoje zdanie?

22 maja o 18:00 Fundacja Nowej Wspólnoty organizuje dialog online „Imigracja: sprawa Polski czy Unii?”, którego partnerem jest Fundacja Schumana.

Na czym polega dialog? 
To spokojna rozmowa online, w której weźmie udział 12 osób z różnych części Polski, o różnych poglądach oraz dwoje prowadzących. Nie będzie walki na argumenty i szukania zgody na siłę. Dialog potrwa 3 godziny, z przerwą w połowie. Wydaje się, że to długo, ale podczas spotkania czas płynie bardzo szybko.
Jak się zapisać? 

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://polskidialog.pl/dialog/imigracja-sprawa-polski-czy-unii/

Kto to organizuje?

Organizatorem dialogów jest Fundacja Nowej Wspólnoty i partnerzy Polskiego Dialogu. FNW to polska organizacja pozarządowa, która szuka sposobu na zmniejszenie podziałów między Polkami i Polakami. Więcej informacji: https://www.fnw.org.pl